ما به خاطر آیندگان تلاش می کنیم

برگزیده دومین دوره جایزه مصطفی(ص )گفت: ما به خاطر آیندگان تلاش می کنیم به همین دلیل انگیزه شخصی، دیگر مطرح نخواهد بود.
به گزارش خبرنگار مهر، پروفسور ارول گلنبی؛ برگزیده جایزه مصطفی(ص) ۲۰۱۷ در قالب پیامی نظر خود را در خصوص این جایزه بیان کرد.

وی گفت: نکته جالب در مورد جایزه مصطفی(ص) این است که همه شاخه های علم را انتخاب نکرده است و تنها برخی زمینه ها را برگزیده است.

  1. به گفته گلنبی، پیام این جایزه بها دادن به زمینه های بالغ تر علم و پیشروی در آن است و این پایان راه نیست. ما می توانیم درباره طرز فکر مردم جدی تر و دقیقتر باشیم و این مهم است.
  2. برگزیده جایزه مصطفی(ص )بیان داشت: ما به خاطر آیندگان تلاش می کنیم به همین دلیل انگیزه شخصی، دیگر مطرح نخواهد بود؛ موضوع فراتر از این ها است. از آنجا که ما هنوز در آغاز راه هستیم، به پیشرفت های بیشتر و تحقیقات گسترده تری نیازمندیم.

وی افزود: در هنگام تحقیق فقط می توانید بگویید من بهترین کار را انجام خواهم داد؛ برای این امر، نیاز به بلندپروازی داریم و بدون آن درجا خواهید زد و با آن فرصت دستیابی به همه چیز را دارید و تنها چیزی که به آن نیاز دارید شجاعت است.

وی عنوان کرد: امیدواریم در بازدیدهایی که در هفته مراسم اعطای دومین دوره جایزه مصطفی(ص) خواهیم داشت، زمینه همکاری های بیشتر، تبادل دانشجو، تبادل ایده و … فراهم شود.

https://www.mehrnews.com/service/HiTech/Science

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *